FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Corner what-not 10244349

nr 1024 4349

CORNER WHAT-NOT

19th century, height: 130 cm, wear, damages.

1800-tal, höjd: 130 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 200

Monday Mars 14 2016
at 18:15:22